Grupy >> Klony >> Forum >> OŚWIADCZENIE
Autor Wypowiedź
[wpis usunięty przez założyciela grupy]
07 października 2013, 11:56:10
07 października 2013, 12:15:27
07 października 2013, 12:18:40
07 października 2013, 12:30:47
Co tu kurwa za chlew się robi z tymi stankiewiczami. Jakaś stankiewiczowska rewia? :))) Stankiewicze, wypierdalać, bo paszport do rządów ja tu kurwa mam i nawet cała armia Stankiewiczów mi go nie zajuma :))))

07 października 2013, 12:38:02
07 października 2013, 12:46:00
zidiociałeś do reszty baranie, ech, skretyniałeś doszczętnie. :)))

07 października 2013, 12:48:16
07 października 2013, 12:50:34
Panie Stankiewicz, dałby pan spokój wreszcie, bo tylko się pan ośmiesza.

07 października 2013, 12:52:20
Hmmm, no tośmy sobie pogadali mile.Skoro już formułujecie tak "druzgocące" opinie, to proponował bym dla otrzeźwienia przesłać swoje wiersze (których do tej pory jakoś nie miałem okazji poczytać) zwykłemu śmiertelnikowi,a ja poślę ot choćby tę tu "Kotkę".Potem porównamy opinie zwykłych ludzi i będziemy mogli sobie porozmawiać w atmosfeże wzajemnego szacunku i zrozumienia.

07 października 2013, 12:57:16
*atmosferze

07 października 2013, 12:57:54
07 października 2013, 13:01:22
07 października 2013, 13:03:13
Nie jestem żadna "Pani". Jak ma mnie pan zamiar obrazić, to proszę się postarać o większą finezję.

07 października 2013, 13:04:58
07 października 2013, 13:10:25
Pan Witoldzie sprawia wrażenie skończonego głąba. Bardzo przepraszam jeśli uraziłem, ale pańskie zachowanie nie całkiem przypomina celowe rżnięcie głupa po śliwowicy lecz raczej pasi autentykiem szczodrego wypieku mózgowiny personalnej rzeczonego. Nie jest Pan przypadkiem agentem Bina z Ladena? - to takie pierdolnięcie (bin - benk!) piąchą w ladę podczas buntu sklepikarza w zasranej żydowskiej dziurze mydła z powidłem. Stąd w emocjach rodzą się stresy wraz z depresjami na tle nieustającego onanizmu już nie tylko po nocach w odosobnieniu, ale i po zaułkach tak, aby przydybać jakąś przechodzącą dziewczynkę i pokazać rąbanie fiuta.
Pedofilia dzisiaj nikogo nie przeraża, bo przecież już jest i jak u pederastów, że można brać śluby z mordercami, dzielić majątek zgodnie z prawem, czy z lewem. Demokracja, wolność dostępna ostatecznie do kurwy nędzy każdemu, w związku z tym i różnorakim pogiętym chujom też. Po co szarpać kapucyna?, nie lepiej struny w gitarce i zmęczona rączka odsapnie, oczęta nie będą takie wiecznie podbite, cera zróżowieje, a nie taki obesrany obrus onanisty po konsumencie z Jaworzna na fejsie.
Powiem Panu Witoldzie tak od serca. Zbierz się Pan do kupy tylko, żeby dobrze zaśmierdziała i zwróć się Pan o pomoc do nienaruszalnych tuzów, zawiadowców w serwisie. Grzecznie z prośbą bez tego pańskiego wiecznie upierdliwego chamstwa co się od niego nigdy Pan nie potrafisz odkroić. Kurtuazja i uśmiech na ryju, rozumiemy się?, gites.
Jeden tuz stanowi Aleksandra Zbierska z Poewiki (Alx z Poewiki), która udaje łebka. Rozumie Pan, kręci jako Alx, że niby ma kutasa i wali na chama belfra, bo i pewno inaczej nie umii. Ona tu już wielu uwaliła podstępem i ma wtyki, słuchają jej poleceń!
Drugi tuz nazywa się potajemnie Jan Usz i jest starą kiszonką z nieszuflady, wiesz kto? - poznasz Pan Witoldzie po chorobie na sławę i mentorstwo oraz upierdliwość godną lepszej sprawy! - sławny z tego, że chce być sławny, jak przylgło se do niego w Prześmiewicach. Jacuś De sławny z de, a potem hnel. Razem w kupie połączyć i masz ci babo placek Jacek dehnel. Znacie się, jak łyse konie od lat w kopalni poszukiwań złotego cielca i gralllla.
Pocałuj Pan ryjem w rączki Witoldzie, strzel obcasikami, obiecaj łakocie i będziesz Alpha w stadzie!
Jedno zapamiętaj Panie Witoldzie, abyś się nie stoczył w ślad za Jackiem Kukorowskim i broń Cię Boże nie przeszedł na pisanie chujem wierszy, bo wtedy możesz nieuchronnie wpaść w rozlazłe łapska Księżnej Waldemary Kazubskiej z domu Kasupeck, która Ci wyrwie zabawkę z korzeniami ponieważ sam jesteś klonem Mirasie.

Sosna zabij mnie!

08 października 2013, 22:37:47
ale ze Zbierska się w Alexa przebierała? Przez tyle lat w piwnicy? Teraz wiem, jakie to jest uczucie stać 2 metry od epicentrum wybuchu nuklearnego podczas eksplozji! A już myślałem i dziwne mi się wydawało, że ona tak raptem jaja straciła. :))) To dla mnie sensacja na trzy długości chuja jest!

09 października 2013, 16:16:59
09 października 2013, 17:41:56
Musisz być zalogowany, aby móc pisać na forum. Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się