Grupy >> Wolność Słowa >> Forum >> Do hieny cmentarnej...
Autor Wypowiedź
Co z książką Romana Knapa ?

17 lutego 2017, 22:29:21
NIE DOCZEKASZ SIĘ , KASA POSZŁA NA WACIKI DLA TEGO KASZALOTA !!!

18 lutego 2017, 20:24:52
Wofusia? :( pewnie mu nowa gitare kupila lub viage na druga gitare bo mu nie staje

18 lutego 2017, 22:35:21
Byłem dziś w niemieckim Gorlitz. Spacerując uliczkami, kocimi łbami, pomyślałem o Małgorzacie Kohler. Może nie po drodze jej z tym Knapem, bo u niej samej źle się dzieje? Gorlitz ładne, ale o tej porze roku opustoszałe.

19 lutego 2017, 00:00:55
3K tez ladnie zajebac i laptopa zenadix

23 lutego 2017, 20:52:45
Może zapytaj Małgorzaty jak możesz jej pomóc? Może sobie nie radzi z tym wszystkim, z tą presją, i opluwaniem przez Ciebie? Ciekawe, że Twój własny umysł spuszcza Ci wpierdol co chwilę, a Ty jeszcze musisz dolewać oliwy do złego snu. Jeśli chcesz być facetem, to nie atakuj. Zastanów się jak możesz pomóc.

24 lutego 2017, 02:23:06
A jeśli chodzi o pieniądze, to Ty akurat nie powinieneś się wypowiadać. Czy oddałeś już za fajki wujkowi Antolskiemu? Pamiętamy.

24 lutego 2017, 02:26:59
Ty albo Piotrek jestes jebniety albo masz klapki na oczach albo to i to ...

24 lutego 2017, 07:44:19
Przemuś, czy Ty zawsze musisz obrażać? Czy Ty zdajesz sobie sprawę jak to się kłóci z tym Twoim pisaniem czułych wierszyków? Tyle piszesz o miłości, wrażliwości, a tyle jest w Tobie jadu.

24 lutego 2017, 08:36:11
To nie jad kolażu co uczciwość nienawidzę jak się okrada kogokolwiek w tym Knapa co już pod ziemią ale jesteś na tyle tępym gówniarzem że tego nie ogarniasz...

25 lutego 2017, 12:51:02
Małgo Gołąbek czyli teraz M.Koehler - Ona najlepiej o to dbała, dużo czasu i użerania się, dodatkowo wystawiania na chamstwo troli. Szkoda, że Małgo od dawna już tu nie zagląda.
Dajcie jej znać, żeby wróciła na chwilę choć.
Mam dla niej zaskoczenie: wypełnienie przepowiedni.
Oraz uszanowanie za Świętej Pamięci.

Dajcie Jej znać!

Dajcie znać, że Marat pamięta.
I=

27 lutego 2017, 12:11:31
Możesz się złościć Przemuś, ile wlezie. Chcesz być uczciwy, ale błędnie pojmujesz uczciwość, plując na innych. Poczekaj cierpliwie następnych kilka lat. Patience is a virtue. Jestem przekonany, że Małgorzata wyda Knapa. Co do wieku mojego fizycznego ciała, to nie powinno Cię to interesować zbyt mocno. Powiem Ci w tajemnicy, że podobnie jak Ty, przekroczyłem, mój rozbrykany chłopcze, rubikon trzydziestaka, więc nie zgrywaj przy mnie nestora. Dbaj o siebie i szanuj Język Ojczysty, w wyższym stopniu, czyli bardziej. Zdrowia.

27 lutego 2017, 14:41:14
Musisz być zalogowany, aby móc pisać na forum. Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się